Binance

Binance
binance
10 %
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
90
Binance
-10%

Знижка на операції за реєстрацію

Яку криптовалюту вибрати?

Почнемо з вибору криптовалюти.

Умовно всі монети можна розділити на 2 види – стейблкоїни і класичні криптовалюти. Відрізняються вони тим, що стейблкоїни прив’язані до курсу фіатної валюти, а класичні криптовалюти – ні.

Наприклад, немає сенсу купувати BTC, адже в ньому незручно здійснювати платежі та зберігати кошти, курс у будь-який момент може змінитися.

А тому, найкращий варіант – віддати перевагу стейблкоїнам, прив’язаним до стабільної валюти, наприклад, до долара.

Врахуйте, що стейблкоїни діляться ще на 2 види:

 • Централізовані. Це монети, які компанія-розробник зможе заморозити на твоєму гаманці в разі санкцій. Проте це популярні криптовалюти, які часто приймають як платіжний засіб – USDT і BUSD;
 • Децентралізовані. Це монети, що працюють лише на смарт-контрактах, без централізованого управління. Їх не можна заблокувати, а тому вони підійдуть для довгострокового зберігання коштів. Приклади – DAI, UST.

Ваше завдання – правильно розподілити кошти між децентралізованими та централізованими криптовалютами. Найкращий варіант – зберігати в USDT ті кошти, що можуть стати в нагоді в найближчому майбутньому, виділіть на це не більше 25% бюджету. Іншу частину переведіть у децентралізовані активи, DAI або UST.

Такий підхід допоможе безпечно зберігати більшу частину коштів, водночас маючи на балансі USDT для швидких покупок.

До слова, про баланс – час переходити до гаманців і теми зберігання криптовалют.

Де зберігати криптовалюту?

Є кілька основних варіантів зберігання крипти. Найпопулярніші – це холодні та апаратні гаманці, онлайн-сховища та біржі.

Тут я раджу віддати перевагу саме онлайн-гаманцям. Річ у тім, що зберігати кошти на біржах ризиковано, щодня з’являються нові санкції, і багато централізованих бірж змушені їх дотримуватися. Що ж до апаратних гаманців – з ними просто складніше, адже доведеться купувати сам пристрій і носити його з собою.

А тому, ми зупинимося на онлайн-гаманцях. Виберіть Metamask або Trust Wallet, так як це великі проекти, що підтримують більшість криптовалют. Крім того, вони зручніші та безпечніші порівняно з іншими гаманцями.

Щоб їх встановити, дотримуйтесь алгоритму:

 • Перейдіть на сайт проєкту і скачайте гаманець. Trust Wallet можна завантажити як застосунок на смартфон, а Metamask як застосунок, або розширення для Chrome;
 • Встановіть додаток або розширення;
 • Зайдіть у застосунок і придумайте код або пароль, залежно від гаманця. Він необхідний для швидкого доступу, збережіть його;
 • Запишіть seed-фразу. Вона складається з 12 слів і допоможе відновити гаманець, якщо ви його видалили або забули пароль. Запишіть її на аркуш і збережіть, адже без неї ви не зможете відновити доступ.
 • Повторіть seed-фразу. Гаманець хоче впевнитися, що ви справді запам’ятали шифр. Введіть 12 слів у правильному порядку, після чого реєстрація завершиться.

На цьому все, гаманець готовий! Тепер ви можете зберігати та переказувати криптовалюти, головне – запам’ятати, записати та зберегти Seed-фразу. Якщо ви це зробили, час переходити до купівлі крипти.

Як купити крипту на Бінансі?

Є кілька варіантів:

 • На централізованих біржах.Неактуальний метод, так як велика частина майданчиків зупинили операції з певними валютами, тобто поповнити фіатний баланс біржі неможливо. Але, ситуація з платіжками змінюється щодня, можливо найближчим часом ця можливість знову з’явиться;
 • Через P2P. Це обмін безпосередньо з іншими користувачами на біржі, що відрізняється низькими комісіями;
 • Через обмінники. Це обмін через централізовані обмінники, які можна знайти на BestChange. Підійде тим, кому потрібно купити криптовалюти якнайшвидше;

Тож, у нас 2 варіанти – P2P і обмінники. Розглянемо кожен із них детальніше.

Купівля крипти через P2Р на Бінанс Україна

Щоб купити криптовалюту на Р2Р маркетплейсі, потрібно зареєструватися на Binance. Для цього:

Перейдіть на сайт біржі Бінанс Україна і натисніть на кнопку “Register”;

 1. Виберіть країну
 2. Натисніть на кнопку “Create Personal Account”;

Далі необхідно придумати пароль, а також прив’язати адресу електронної пошти та номер телефону. Заповніть поля і підтвердіть дані за допомогою кодів, які вам надішле система.

На даному етапі аккаунт вважається зареєстрованим. Для доступу до всіх можливостей облікового запису доведеться пройти верифікацію особистості, яка включає в себе перевірку документів.

Далі, необхідно вибрати вкладку на головній сторінці – “Р2Р торгівля”.

Після натискання вас перенаправить на сам маркетплейс. Тут важливо правильно заповнити фільтри:

 • Фіатна валюта. Якщо купуєте через гривні – виберіть UAH;
 • Спрямування угоди. Якщо купуєте криптовалюту – оберіть розділ “купити”, якщо виводите кошти назад у фіат – оберіть розділ “продати”;
 • Криптовалюта. Виберіть USDT або BUSD;
 • Сума. Введіть мінімальну суму покупки;
 • Спосіб оплати. Частина карток банків недоступні для Р2Р, а тому оберіть зі списку найбільш зручну платіжну систему.

А коли ви заповните фільтри, система покаже, які пропозиції є на маркетплейсі Бінанс. Вони відсортовані за спаданням від найвигідніших, а тому можна просто вибрати найвищу пропозицію.

Введіть необхідну суму і створіть заявку. Можна перевірити відгуки на продавця, але, як правило, в цьому немає потреби – гравці дорожать своєю репутацією.

Після того як ви створите заявку, Binance заморозить криптовалюти на рахунку продавця. Далі, в окремому вікні покажуть реквізити продавця, на які потрібно переказати гривні.

Переведіть їх через вашу платіжну систему і підтвердіть переказ у Binance. Через якийсь час стейблкоїни будуть зараховані на ваш рахунок.

Далі, переведіть частину коштів в децентралізовані стейблкоїни за типом DAI. Для цього введіть у пошуковому рядку “DAI” і виберіть спотові угоди “DAIUSDT”. Перейдіть у цей розділ, введіть кількість USDT для обміну та натисніть кнопку “Купити”.

Після виведіть усі кошти з біржі на баланс вашого гаманця. Зробити це можна в розділі “виведення”.

Введіть адресу і мережу вашого гаманця, а також суму переказу, після чого підтвердьте угоду. Якщо всі дані було введено вірно – через якийсь час крипта буде перерахована на гаманець.

 

Rate article
Акції та Знижки
Добавить отзыв