Digitalocean

Digitalocean
digitalocean coupon

DigitalOcean промокоди на Июнь 2024

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Перевірено, працює!
Free $100 USD Credit

10 $
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
5
Digitalocean
3 месяца VPS за $5

Постійна акція для нових користувачів

100 $
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
0
Digitalocean
100$ на 2 міс безкоштовно

digital ocean 100$

100 $
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
0
Digitalocean
100 USD free

DigitalOcean, Inc. (Диджиталоушн)— найбільший американський провайдер хмарних інфраструктур, з головним офісом у Нью-Йорку і з центрами обробки даних по всьому світу. На вибір клієнта надаються дата-центри в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Амстердамі, Франкфурті, Лондоні, Торонто, Сінгапурі і Бангалорі, таким чином охоплюючи всі найбільші вузли обміну міжнародного трафіку. DigitalOcean надає хмарні послуги для розробників, дає можливість розгортати і масштабувати програми одночасно на декількох комп’ютерах.

Засновники Digitalocean:

 • Джефф Карр
 • Мойсей Урецский
 • Бен Урецский
 • Алек Хартман
 • Мітч Вайнер.

Купон діє постійно і не обмежений у часі. ⬇️⬇️⬇️

Промокод на хмарний хостинг Диджиталоушен – free Digitalocean promo code 2024

10$ безкоштовно при реєстрації та активації акаунту

Код на знижку 100💲: 9ec4acc2b356 

Як отримати free promo бонус від Digitalocean?

Для отримання бонусного кредиту потрібно:

 1. Створити новий обліковий запис
 2. Зайти в Billing
 3. Внизу сторінки ввести Code: 9ec4acc2b356
 4. Внести через Paypal $5 (може бути опціонально)
 5. Створити Droplet с тарифом $5 в місяць
 6. 3 месяца VPS за $5
 7. Вигода!

Digitalocean 100$ promo code free

Почніть безкоштовну пробну версію з кредиту в розмірі 100 доларів США на 60 днів/

Отримаєте 100 доларів, щоб спробувати DigitalOcean – і робіть все перераховане
безкоштовно!
Створюйте програми, розміщуйте веб-сайти, запускайте програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, вивчайте хмарні обчислення та багато іншого – кожен хмарний ресурс, який вам потрібен, за доступною ціною.

Що ви можете робити в DigitalOcean з пробним пропозицією за 100 доларів

Хостити-сайти

 • Створюйте до 10 різних базових крапель з різними пакетами CMS (WordPress, Ghost і т. Д.) І запускайте кілька веб-сайтів.
 • Запускайте до 20 статичних сайтів. Продовжуйте запускати 3 статичних сайту безкоштовно навіть після закінчення пробного періоду.
 • Продовжуйте запускати 3 статичних сайту безкоштовно навіть після закінчення пробного періоду.

Створюйте веб-додатки

 • Створіть до 10 різних базових крапель для запуску простих веб-додатків.
 • Протестуйте веб-додаток виробничого якості протягом 30 днів з використанням крапель загального призначення, CDN через сховище об’єктів Spaces, балансировщиков навантаження, блочного сховища томів і керованих баз даних DigitalOcean.
 • Запустіть 10 додатків протягом 60 днів, використовуючи повністю керовану середу PaaS.

Створіть програму на основі контейнера

 • Випробуйте реальну середу Kubernetes, створивши 5-вузловий кластер.

Запускати додатки з відкритим вихідним кодом

 • Вивчіть до 7 різних видів популярного і потужного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, включаючи VPN, Mattermost, Minecraft і багато іншого, використовуючи надійні універсальні краплі.

Проста і масштабована хмарна платформа для всіх потреб розробників

 1. Повний набір сервісів будівельних блоків
 2. Вибирайте з широкого спектру послуг – Інфраструктура як послуга (IaaS), Cloud-Native (керований Kubernetes) і Платформа як послуга (PaaS) для всіх потреб ваших додатків в обчисленнях, мережах, сховищах і базах даних.
 3. Багата торгова майданчик додатків в один клік
  Використовуйте популярні CMS, електронну комерцію, фреймворки веб-додатків і інструменти розробника, щоб прискорити розробку.
 4. Передбачувані витрати і виставлення рахунків
  Завжди знайте, скільки ви будете платити в місяць, завдяки фіксованій структурі цін у всіх регіонах центрів обробки даних.
 5. Демістифікація хмарних обчислень
  Багатий набір навчальних матеріалів за темами технологій – від основ віртуальних машин до оптимізації баз даних і оркестровки контейнерів.

Плюс отримаєте безкоштовний доступ до послуг

 1. Угода про рівень обслуговування 99,99% часу безвідмовної роботи
 2. Хмарні брандмауери
 3. Моніторинг та оповіщення
 4. DNS
 5. Глобальні центри обробки даних
 6. Підключення гіпервізора 40GbE
 7. Корпоративні SSD
 8. Простий у використанні API
 • 3000 навчальних посібників
  Наші керівництва з відкритим вихідним кодом, що не залежать від хмарних середовищ, допомагають мільйонам розробників щодня вивчати і створювати нове програмне забезпечення.
 • Активне співтовариство
  У вас є питання про конкретної технології, яку ви використовуєте? Приєднуйтесь до обговорення на нашому активному форумі запитань і відповідей.
 • Сервіс світового класу
  Безкоштовна цілодобова технічна підтримка для всіх клієнтів незалежно від того, скільки ви у нас витрачаєте.

Історія створення Диджиталоушн

У 2003 році Бен і Мойсей Урецские, заснували ServerStack, вирішили створити новий продукт, який поєднував би в собі веб-хостинг і віртуальний сервер. Урецские, проаналізувавши ринок хмарних хостингів, порахували, що більшість компаній спрямовані на великих клієнтів, залишаючи ринок незалежних розробників без уваги. У 2011 році Урецские заснували компанію DigitalOcean, яка надає послуги з підготовки сервера і хмарного хостингу для програмістів.

У 2012 році Урецские зустрілися з співзасновником Мітч Уэйнером у зв’язку з його оголошенням в Крейглисте. Компанія випустила бета-версію продукту в січні 2012 року. До середини 2012 року команда засновників компанії складалася з Бена і Мойсея Урецких, Мітча Уэйнера, Джеффа Карра, і Алека Хартмана. Після того як DigitalOcean був прийнятий в програму стартап-акселератора TechStars в Боулдері, штат Колорадо, засновники переїхали в Боулдер для роботи над продуктом. До кінця програми у компанії підписалися більш 400 клієнтів і було запущено близько 10 000 хмарних серверів.

Спільнота DigitalOcean Inc

DigitalOcean в даний час пропонує загальнодоступний ресурс, що включає форуми для розробників, навчальні посібники та статті для адміністраторів. Станом на серпень 2014 року ресурс відвідують близько 2 мільйонів відвідувачів в місяць і з’являються більше тисячі нових статей. DigitalOcean є активним спонсором різних заходів, пов’язаних з розвитком IT-сфери в США та інших країнах.

Digital Ocean що це? FAQ

Digital Ocean що це?
DigitalOcean, Inc. — хмарний провайдер з центрами обробки даних по всьому світу. На вибір клієнта надаються дата-центри в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Амстердамі, Франкфурті, Лондоні, Торонто, Сінгапурі і Бангалорі, таким чином охоплюючи всі найбільші вузли обміну міжнародного трафіку. DigitalOcean надає хмарні послуги для розробників, дає можливість розгортати і масштабувати програми одночасно на декількох комп'ютерах. Станом на лютий 2017, DigitalOcean була другою найбільшою хостинг-компанією за кількістю загальнодоступних серверів із заявленим аптайм на рівні 99.99%.
Як мені отримати 100$ безкоштовно?
Ваша безкоштовна пробна версія почнеться, коли ви зареєструєтесь DigitalOcean і введіть промокод 9ec4acc2b356 . Вам знадобиться кредитна карта, щоб ми могли підтвердити вашу особу, але протягом безкоштовного пробного періоду з вас не буде стягуватися плата або виставлений рахунок.
Хто має право на безкоштовну пробну версію?
Право на участь мають нові клієнти DigitalOcean з діючою кредитною карткою. Ви маєте право, якщо ви ніколи не були платним клієнтом DigitalOcean і раніше не підписувалися на безкоштовну пробну версію.
Для чого я можу використовувати безкоштовну пробну версію?
Ви можете використовувати безкоштовну пробну версію для будь-яких інфраструктурних послуг, що надаються DigitalOcean, наприклад для всіх планів Води, сховища об'єктів Spaces, сховища блоків і балансировщиков навантаження.
Чи є обмеження на безкоштовну пробну версію?
60-денна безкоштовна пробна версія за 100 доларів надає безкоштовний кредит до 100 доларів, який необхідно використовувати протягом 60 днів. Якщо ви витратите більше 100 доларів на інфраструктурні послуги протягом 60-денного періоду, з вашої кредитної картки буде знята плата за перевищення ліміту.

По закінченні 60 днів за будь-які активні інфраструктурні послуги, які працюють у вашій облікового запису, буде стягуватися плата за стандартною ціною, як зазначено на веб-сайті DigitalOcean .

DigitalOcean Реєстрація – Покрокова інструкція з бонусом 100$

Для початку нам необхідно зареєструватися на сайті DigitalOcean.

Для цього проходимо по посиланню, і реєструємося. Складнощів викликати не повинно. Доведеться прив’язати свою кридитку, або ж заплатити 5$ з PayPal для активації (з карти нічого не списується).

Мінімальний тариф, при використанні виділеного сервера, становить 5$/місяць. Цей тариф включає в себе 1GB ОЗУ, 1 ядро CPU, 25GB SSD-диска, і 1TB трафіку. Цього тарифу цілком достатньо для будь-якого сайту “середніх розмірів”. Це відмінний варіант для того, щоб відкрити свій проект, маючи відмінні ресурси, і невеликі витрати на нього. У будь-якому випадку, завдяки зручно побудованої платформі, в майбутньому, можна буде без проблем додати заліза в ваш проект всього в кілька кліків.

Створення дроплету VPS

На DigitalOcean, сервера називаються дроплеты, ви можете створювати обмежену кількість значок на один аккаунт, але все це розширюється зверненням до служби підтримки.

Отже, переходимо на сторінку создавния дроплету і для початку нам потрібно дати назву нашому дроплету і вибрати необхідну потужність сервера (тариф).

Для того, щоб отримати безкоштовний VPS на 2 місяці:

 • Зареєструйтесь по посиланню ссылке
 • Перейдіть на сторінку білінгу
 • І прив’яжіть свою платіжну картку. Ви можете просто прив’язати свою кредитну карту, списання коштів з якою буде зроблено тільки в 3 місяць користування послугами (після закінчення 2 місяців безкоштовного користування). Або ж, ви можете заплатити 5$ через PayPay відразу ж (маючи так само, 2 місяці безкоштовного користування).

Якщо ви вирішите відмовитися від використання їх послуг, в перебігу 2 безкоштовних місяців, то ніяких списань коштів з вас вироблено не буде.

У підсумку, заплативши всього 5$ ви отримаєте від 10 до 100$ на свій рахунок. І ці 5$ будуть додані зверху того, що вам дарує DigitalOcean. А це означає, що ви, лише за 5$ змогли придбати VPS високої якості на кілька місяців.

digitaocean

Как зарегистрироваться на DigitalOcean

бонусные 100$ будут зачислены на ваш счёт

 

Digitalocean pricing – ціни на ВПС

Базовий пакет DigitalOcean VPS

Memory vCPUs Transfer SSD Disk $/HR $/MO
1GB 1vCPU 1TB 25GB $0.007 $5
2GB 1vCPU 2TB 50GB $0.015 $10
2GB 2vCPUs 3TB 60GB $0.022 $15
4GB 2vCPUs 4TB 80GB $0.030 $20
8GB 4vCPUs 5TB 160GB $0.060 $40
16GB 8vCPUs 6TB 320GB $0.119 $80

Стандартний VPS

Memory vCPUs Transfer SSD $/HR $/MO
8GB 2vCPU 4TB 25GB 0.089 $60
16GB 4vCPUs 5TB 50GB $0.179 $120
32GB 8vCPUs 6TB 100GB $0.357 $240
64GB 16vCPUs 7TB 200GB $0.714 $480
128GB 32vCPUs 8TB 400GB $1.429 $960
160GB 40vCPUs 9TB 500GB $1.786 $1,200

Просунутий – оптимізований по CPU

Memory vCPUs Transfer SSD Variant SSD $/HR $/MO
4GB 2vCPUs 4TB 1x 25GB $0.060 $40
4GB 2vCPUs 4TB 2x 50GB $0.074 $45
8GB 4vCPUs 5TB 1x 50GB $0.119 $80
8GB 4vCPUs 5TB 2x 100GB $0.134 $90
16GB 8vCPUs 6TB 1x 100GB $0.238 $160
16GB 8vCPUs 6TB 2x 200GB $0.268 $180
32GB 16vCPUs 7TB 1x 200GB $0.476 $320
32GB 16vCPUs 7TB 2x 400GB $0.536 $360
64GB 32vCPUs 9TB 1x 400GB $0.952 $640
64GB 32vCPUs 9TB 2x 800GB $1.071 $720

Просунутий – оптимізований по RAM

Memory vCPUs Transfer SSD Variant SSD $/HR $/MO
16GB 2vCPUs 4TB 1x 50GB $0.119 $80
16GB 2vCPUs 4TB 3x 150GB $0.149 $100
16GB 2vCPUs 4TB 6x 300GB $0.186 $125
32GB 4vCPUs 6TB 1x 100GB $0.238 $160
32GB 4vCPUs 6TB 3x 300GB $0.290 $195
32GB 4vCPUs 6TB 6x 600GB $0.372 $250
64GB 8vCPUs 7TB 1x 200GB $0.476 $320
64GB 8vCPUs 7TB 3x 600GB $0.580 $390
64GB 8vCPUs 7TB 6x 1.17TB $0.744 $500
128GB 16vCPUs 8TB 1x 400GB $0.952 $640
128GB 16vCPUs 8TB 3x 1.17TB $1.168 $785
128GB 16vCPUs 8TB 6x 2.34TB $1.486 $1000
192GB 24vCPUs 9TB 1x 600GB $1.429 $960
192GB 24vCPUs 9TB 3x 1.76TB $1.749 $1175
192GB 24vCPUs 9TB 6x 3.52TB $2.232 $1500
256GB 32vCPUs 10TB 1x 800GB $1.905 $1280
256GB 32vCPUs 10TB 3x 2.34TB $2.329 $1565
256GB 32vCPUs 10TB 6x 4.69TB $2.976 $2000

Просунутий – оптимізований по HDD

Memory vCPUs Transfer SSD Variant SSD $/HR $/MO
16GB 2vCPUs 4TB 1x 300GB $0.186 $125
16GB 2vCPUs 4TB 1.5x 450GB $0.231 $155
32GB 4vCPUs 6TB 1x 600GB $0.372 $250
32GB 4vCPUs 6TB 1.5x 900GB $0.461 $310
64GB 8vCPUs 7TB 1x 1.17TB $0.744 $500
64GB 8vCPUs 7TB 1.5x 1.76TB $0.923 $620
128GB 16vCPUs 8TB 1x 2.34TB $1.488 $1000
128GB 16vCPUs 8TB 1.5x 3.52TB $1.845 $1240
192GB 24vCPUs 9TB 1x 3.52TB $2.232 $1500
192GB 24vCPUs 9TB 1.5x 5.27TB $2.753 $1850
256GB 32vCPUs 10TB 1x 4.69TB $2.976 $2000
256GB 32vCPUs 10TB 1.5x 7.03TB $3.720 $2500
Федір Ткачук
Федір Ткачук
DigitalOcean — це спеціалізований сервіс, який найбільше підходить для розробників, яким потрібна доступна хмарна інфраструктура.

Проблеми будуть тільки у початківців користувачів, що залежать від підтримки, і у тих, хто захоче скасувати пробний режим і попросити повернення коштів. Як і у будь-якого іншого хостингу, тут є свої плюси і мінуси. Відповідно, якщо ви знаєте, що робите, то все буде в порядку.

 

Прострочені купони і коди 2024

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Free $10 in Credit for Old-Customer

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $10 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $15 USD Credit

FOR EXISTING CUSTOMERS

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Free $15 USD Credit

Digitalocean
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Give you a $10 Off Your Order

FOR EXISTING CUSTOMERS

Rate article
Акції та Знижки
Добавить отзыв