Київстар

Київстар
Київстар Киевстар Kievstar Kyivstar

Актуальные акции и промокоды на Май 2024

70 %
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
30
Київстар
актуальные акции -70%

“Київстар” – український телекомунікаційний оператор, перший у країні за кількістю користувачів, який надає послуги мобільного зв’язку, а також підключення до мережі Інтернет.

Як взяти участь в акції від Київстар Магазин

 1. Завітайте на сайт магазину Київстар.
 2. Купіть 3G- або 4G-смартфон.
 3. Отримуйте по 3000 МБ на 3 місяці або безлімітний інтернет на 90 днів.

Київстар – мобільний оператор №1 та один з найкращих брендів України

Свою історію в Україні компанія розпочала ще 1994 року, а вже 9 грудня 1997-го в мережі Київстар пролунав перший дзвінок.

Київстар сьогодні

Найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв’язку та передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G. Абонентами компанії є понад 26 мільйонів клієнтів мобільного зв’язку та понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

Київстар входить до складу VEON, однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. Компанія працює на ринках СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції перебувають у вільному обігу на біржі NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

Київстар досяг значних успіхів завдяки інвестиціям у розбудову мобільної мережі, що охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тисяч сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж. Компанія надає роумінгові послуги в 195 країнах на п’яти континентах.

20 років роботи в Україні

Київстар забезпечив понад 50 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов’язкових платежів і майже 35 мільярдів інвестицій у розвиток телеком-інфраструктури України.

Як національний телеком-оператор, Київстар активно сприяє модернізації телеком галузі України та впроваджує інноваційні послуги. Так у 1998 році компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-му – першою почала надавати доступ до мережі інтернет за технологією WAP. Також Київстар перший впровадив “пакетні” тарифні плани без плати за хвилини і скасував помегабайтну тарифікацію інтернету.

Компанія першою серед телеком-операторів України повністю модернізувала комутаційну мережу для підготовки впровадження технологій швидкої мобільної передачі даних. У мережі Київстар встановлено новітнє обладнання, яке підтримує стандарти зв’язку 3G, 4G і LTE.

Напрямки розвитку

Щорічно Київстар реалізує соціально значущі та благодійні програми, а також є одним з найбільших платників податків, найкращим роботодавцем України та компанією з найвищою репутацією на телеком ринку.

Як національна компанія, що була створена українцями для українців, Київстар приділяє значну увагу соціальній відповідальності бізнесу та реалізує проєкти, які спрямовані на розвиток України:

 • “Зроби свій внесок” – загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії Київстар у рамках глобальної програми “Make Your Mark”, що реалізується міжнародною групою VEON. Проєкт орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати в точних дисциплінах – природничих науках, технологіях, включно з інформаційними, інженерії, робототехніці та математиці;
 • Radar TECh – це технологічний кластер, який є частиною інноваційно-креативного центру ВДНГ. Головна мета Radar TECh – створення екосистеми, яка насамперед сприяє реалізації ідей, зростанню та розвитку секторів української економіки;
 • Kyivstar Business Hub. Цей проєкт має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. Серед іншого, ініціатива “Зроби свій внесок” орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, побудованих на мобільних технологіях;
 • Ініціативи, спрямовані на формування культури користування мобільним зв’язком та безпечне користування інтернетом дітьми;
 • Активна участь у волонтерських програмах;
 • Системна допомога підшефним закладам для дітей-інвалідів та геріатричним центрам;

Просроченные акции на 2024

Київстар
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Кіно до Смартфону

Отримайте 3 місяці Київстар ТБ без додаткової оплати.

Київстар
ПРОМОКОД
 • Можливо діючі!
Киевстар ТВ на 7 дней бесплатно

У застосунку — 300+ каналів, бібліотека фільмів і серіалів, а дивитись можна з комп'ютера, смартфону, Smart TV чи планшета.

Rate article
Акції та Знижки
Добавить отзыв