Sense SuperApp

Sense SuperApp
sense
100 грн
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
0 100грн.
Sense SuperApp
100 грн

За реєстрацію

Sense SuperApp – Цифровий банк нового покоління

Sense SuperApp — сучасний центр керування фінансами 21-го століття та одна заміна для твоїх фінансових додатків як фізичної особи, так і ФОПа.

Оформлюй цифрову картку за 5 хвилин. Вона одразу буде готова до використання, а якщо потрібен пластик — замовляй у Sense.

sense-superapp

Оформлюй картку онлайн – 100 грн на карту безкоштовно

Хочеш швидко та без розмов? Тоді це Дія: просто передай звідти в Sense цифрові копії документів, вибираєте потрібні картки — і ви клієнт за 5 хвилин.

Боїшся зробити щось не так? Відеочат на зв’язку! Агент допоможе пройти реєстрацію, відповість на всі запитання і навіть заповнить за тебе анкету.

Вибирай картку з надможливостями — Caméléon. Безкоштовний випуск та обслуговування; 8% на залишок коштів; до 6% кешбеку максимально у 7-ми категоріях; безкоштовне поповнення та перекази на будь-які картки; оплата комуналки, мобільного, зняття готівки (до 30 тис. грн/міс.) — без комісії.

Зрозумілий робочий простір

Увесь Sense SuperApp зручно розмістився на п’яти кнопках меню:
 • Робочий стіл – Фінансове серце: гроші, важливі саме для вас операції, історія руху всіх коштів
 • Продукти – Центр контролю: тут ви можете керувати наявними продуктами та оформлювати нові
 • Чат/Відеочат – Служба швидких відповідей 24/7 у переписці або відеодзвінку
 • Профіль – Сервісний центр з найтоншими налаштуваннями, які повністю змінюють Sense
 • Now – Цікаво-корисне медіа: гроші, технології та лайфстайл

Програма винагород Cash’U CLUB:

У Sense ну такий кешбек… Просто вау!

До 7 категорій з кешбеком до 6% та 0,5% кешбеку за всі розрахунки Apple Pay або Google Pay.

Можливість задонатити бонуси підтримку ЗСУ, акції від партнерів, щомісячний вибір кешбек-категорій — все це у Sense.

Що може ФОП у Sense

 1. Керувати рахунком та бізнес-карткою, переглядати баланс, тарифи, історію.
 2. Переказувати валюту чи гривню на особистий рахунок.
 3. Проводити платежі та створювати шаблони операцій.
 4. Сплачувати податки (до речі, Sense самостійно перевіряє актуальність реквізитів, що можуть час від часу змінюватись).
 5. Отримувати квитанції, формувати виписки та реквізити рахунку.

Тонна зручних функцій Sense SuperApp

Картка

Онлайн-оформлення цифрової картки у UAH/USD/EUR. Вона відразу буде готова до використання, а якщо потрібен пластик — замовляй безкоштовну доставку Новою поштою. Онлайн-блокування та розблокування, перевипуск у разі втрати, крадіжки або закінчення терміну — все доступно в Sense.

Військові облігації

Цінні папери держави, випущені для підтримки ЗСУ та економіки України під час війни. Майже як депозит, але не в банк, а в країну з гарантованим поверненням грошей з відсотками. Купувати можна 24/7 без комісії. Погашення відбувається повністю автоматично.

Депозити

Високі ставки, швидке онлайн-оформлення та зручний контроль усіх параметрів: ставка, строк, дата відкриття та погашення, виплата відсотків, історія, договір. А ще «Скарбничка», щоб накопичувати на мрію та отримувати % на вже зібрану суму.

Моментальна розстрочка

Для покупок у розстрочку за допомогою кредитної картки. Робиш покупку, далі в цифровому банку Sense SuperApp переводиш її в розстрочку та поступово погашаєш.

Швидка оплата будь-чого

Платежі на користь 70 000+ організацій — від комунальних до навчальних. Вибирай потрібні у вкладці «Платежі». А щоб робити оплати ще швидше, створюй шаблони операцій та додавай на робочий стіл. До речі, поповнення мобільного та оплата комуналки — без комісії.

Перекази

За номером картки або телефону, IBAN або QR-кодом, просто створюй QR-код своєї картки та ділись ним, для переказів на свій рахунок або здійснюй оплати за QR-кодом: комуналка за квитанцією, кава в ресторані та інші.

Сервіс «Зібрати гроші»

Щоб розділити загальний рахунок у кафе або зібрати кошти на подарунок чи щось інше. Потрібно просто поділитись посиланням на збір або дати відсканувати QR-код. Відправники можуть переказувати кошти з картки будь-якого банку.

Тягни-Кидай

Рахунки з коштами, шаблони операцій, «Історія» та «Переказ/Платіж» — ярлики на робочому столі. Перетягай один на інший і роби потрібні платежі.

Керування токенами/підписками

У налаштуваннях можна бачити всі девайси, на які додано твою картку, і керувати підписками на всі сервіси: хмарні, музичні, геймерські та кіносервіси.

Персоналізація

Для Sense: вибір мови та стилю спілкування, 2 теми (світла/темна), зміна фону робочого столу, власного аватара, налаштування звуків. Для карток: тематичні скіни, щоб круто оновити дизайн своєї картки у Sense, Apple/Google Pay.

Персональний фінансовий помічник

Щоб відслідковувати витрати по категоріями за конкретний період. Обирай план витрат та дивитись звіти, а помічник контролюватиме його виконання.

Довідки

За кредитом, депозитом чи рахунком можна сформувати просто в Sense. Відразу ж отримати, зберегти, відправити на E-mail або поділитися іншим зручним способом.
Rate article
Акції та Знижки
Добавить отзыв