Unex Bank

Unex Bank
unexbank
100 %
АКЦІЯ
 • Перевірено, працює!
0
Unex Bank
юнекс банк

Бонус 1% кешек за реєстрацію

Unex Bank – це український банк, який був заснований у 2018 році. Він працює за ліцензією Національного банку України. Місія Unex Bank – бути банком, який розуміє потреби клієнтів та пропонує їм сучасні фінансові рішення.

Unex Bank швидко завоював популярність в Україні. На 2024 рік кількість клієнтів банку становила понад 1,5 мільйона.

Продукти та послуги Unex Bank

Unex Bank пропонує широкий спектр продуктів та послуг, зокрема:

 • Кредитні картки: Unex Mastercard Standard, Unex Mastercard Gold, Unex Mastercard Platinum
  Кредитна картка Unex Bank
 • Кредити: Unex Credit, Unex Credit Plus
  Кредит Unex Bank
 • Депозити: Unex Deposit, Unex Deposit Plus
  Депозит Unex Bank
 • Інші послуги: перекази, платежі, розрахунок за товари та послуги, тощо

Картка із щомісячним доходом

Карта UnexSmart дозволяє заробляти щомісяця разом із банком: ти отримаєш 5% річних у гривні, якщо на твоєму рахунку більше 100 грн, або 8% річних, якщо сума на картці перевищує 100 000 грн. Відсотки ти отримуватимеш щомісяця і при цьому збережеш повний доступ до твоїх грошей: щоб отримати дохід, не потрібно «заморожувати» їх, як на депозиті.

Отримуй додатково 1% кешбеку по кожній розрахунковій операції від 1 гривні. Кешбек нараховується на усі коди МСС.

Купуй валюту у додатку Unex Bank за вигідним курсом на суму до 50 000 грн щомісяця: оформлюй валютну картку Unex Smart онлайн за 5 хвилин.

Оформлення кредитної картки Unex Bank

Оформити кредитну картку Unex Bank можна всього за кілька хвилин за допомогою мобільного додатку банку. Для цього потрібно завантажити додаток, заповнити анкету та підтвердити свою особу.

Unex Bank пропонує три види кредитних карток: Standard, Gold і Platinum. Кредитні картки Unex Bank мають ряд переваг, зокрема:

 • Безкоштовне оформлення та обслуговування
 • 0% річних на покупки до 62 днів
 • До 60 днів реструктуризації заборгованості
 • Можливість безкоштовного отримання готівки в банкоматах інших банків

Надання кредитів

Unex Bank пропонує два види кредитів: Unex Credit і Unex Credit Plus. Кредити Unex Bank мають ряд переваг, зокрема:

 • Проста та зрозуміла процедура оформлення
 • Вигідні умови кредитування
 • Можливість отримати кредит без застави

Оформлення депозитів юнекс банк

Unex Bank пропонує два види депозитів: Unex Deposit і Unex Deposit Plus. Депозити Unex Bank мають ряд переваг, зокрема:

 • Висока процентна ставка
 • Безкоштовне оформлення та обслуговування
 • Можливість поповнення депозиту в будь-який час

Дебетова картка

UnexSmart – це універсальна картка. За замовчуванням ти отримаєш дебетову картку, ключовою відмінністю якої є заборона на від’ємний залишок. Іншими словами, за такою карткою не дозволяється використання кредитного ліміту. У той же час дебетова картка UnexSmart має можливість встановлення ліміту, але лише за твоїм бажанням.

Якщо тобі не потрібні додаткові кошти, користуйся нею, як звичайною дебетовою: зберігай гроші, отримуй відсотки, розраховуйся в офлайн та онлайн магазинах, сплачуй комуналку без комісії.

Дебетна картка

Тобто користуйся усіма перевагами дебетних карток, не маючи при цьому жодного їх недоліку. Наприклад, дебетні картки здебільшого не приймаються при бронюванні житла за кордоном та оренді автомобілю. Але це не стосується UnexSmart – завдяки її універсальності вони підходять для прокатних компаній та сервісів бронювання тимчасового житла.

Депозит на вимогу

Але найбільшою перевагою UnexSmart, мабуть, все ж є відсотки на залишок твоїх коштів на рахунку. Це перетворює картку у вклад на вимогу. Точніше його більш зручну версію. Адже картка дозволяє не тільки отримувати відсотки та мати доступ до заощаджень будь-якої миті, як і депозити на вимогу. Але ще й розраховуватися коштами в магазинах, на заправках та навіть онлайн без необхідності робити будь-які додаткові дії у мобільному додатку.

Ти отримаєш відсотки за розміщення коштів на картці так само, якби ти відкрив вклад на вимогу. Не треба підписувати жодних додаткових договорів, перераховувати ставку у разі дострокового зняття коштів тощо. Користуйся карткою, як звичайною, та отримуй прибуток зручно.

Криптокартка – Що таке weld card?

Це дивовижна криптокартка на базі Debit Mastercard®, що народилася у співпраці Юнекс Банку та українського фінтех стартапу Weld Money. Weld card прив’язана до криптовалютного гаманця на платформі Weld Money. Картку можна додати до Apple Pay, Google Pay і розраховуватися криптовалютою за товари та послуги без необхідності користувачу самостійно конвертувати її у звичайну (фіатну) валюту. Конвертація криптовалюти відбувається в автоматичному режимі: при розрахунку карткою weld еквівалентна сума списується з криптовалютного балансу гаманця Weld Money.

* weld card – це звичайна кредитна картка, що емітується Unex Bank в гривні та має опцію прив’язки криптоакаунту її власника на стороні партнера Weld Money. Усі розрахунки weld card проводяться в гривні, обмін віртуальних активів на звичайну (фіатну) валюту та в подальшому на гривню здійснюється партнером банку за дорученням клієнта з подальшим зарахуванням гривні на картковий рахунок weld card, відкритий в Unex Bank.

Інші послуги

Unex Bank також пропонує широкий спектр інших послуг, зокрема:

 • Перекази
 • Платежі
 • Розрахунок за товари та послуги
 • Інтернет-банкінг
 • Мобільний банкінг

Переваги Unex Bank

 • Простий та інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток
 • Швидке та безпроблемне оформлення кредитної картки
 • Вигідні умови кредитування
 • Доступні депозити
 • Широкий спектр інших послуг

Недоліки Unex Bank

 • Офлайн-сервіс відсутній
 • Обмежений спектр послуг порівняно з традиційними банками

Unex Bank – це хороший вибір для людей, які шукають простий та зручний спосіб користуватися банківським обслуговуванням. Банк пропонує вигідні умови кредитування, доступні депозити та широкий спектр інших послуг. Однак, варто враховувати, що офлайн-сервіс відсутній, а спектр послуг порівняно з традиційними банками обмежений.

Перспективи розвитку Unex Bank в Україні

Перспективи розвитку Unex Bank в Україні є сприятливими. Банк має хорошу репутацію та пропонує конкурентоспроможні умови. У найближчі роки Unex Bank може значно збільшити свою частку ринку в Україні.

Ризики, пов’язані з використанням Unex Bank

Ризики, пов’язані з використанням Unex Bank, пов’язані з тим, що банк є відносно новим і ще не має такої довгої історії, як традиційні банки. Також варто враховувати, що офлайн-сервіс відсутній, що може бути незручно для деяких клієнтів

UnexBank Тарифи 2024

Послуги Гривня Долар США Євро
Оформлення картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно
Обслуговування картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно
Поповнення картки Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно
Отримання готівки у банкоматах та касах банку Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно
SMS-повідомлення 25 грн щомісячно** 25 грн щомісячно** 25 грн щомісячно**
Відсоток на залишок • 5% річних від 100 до 100 000 грн

• 8% річних від 100 000,01 грн

Не передбачено Не передбачено
Кешбек 1% на всі розрахункові операції від 1 грн Не передбачено Не передбачено

UnexSmart – це вигідно!

Оформлення картки UnexSmart абсолютно безкоштовне. До того ж ми не беремо абонентської плати за її обслуговування. Ти можеш поповнювати свою картку UnexSmart без комісії у найбільших термінальних мережах City24 та EasyPay, знімати з неї готівку без комісії у банкоматах та касах Unex Bank. А ще – оплачувати комунальні рахунки, поповнювати телефон та багато іншого без комісії у мобільному додатку UnexBank Online.

Зверни увагу! За замовчуванням ти отримуватимеш лише Push-сповіщення в мобільному додатку про транзакції по картці. За потреби ти будь-якої миті можеш підключити розширений пакет push/sms-повідомлень вартістю 25 грн на місяць. В такому разі інформація про твої операції по картці додатково надсилатиметься в SMS-повідомленнях. Щоб підключити розширений пакет push/sms-повідомлень звернись до Центру турботи.

UnexSmart – це просто!

Більше жодної бюрократії та папірців. Оформити картку ти можеш онлайн: не потрібно їхати в офіс і стояти в чергах, ми подбали, щоб ти не витрачав жодної хвилини зайвого часу.

Тобі знадобиться тільки застосунок Дія з актуальним закордонним паспортом або ID-картою всередині та максимум 10 хвилин. Ми не просимо наших клієнтів заповнювати довгі анкети – більшість даних заповнюється автоматично на основі інформації, отриманої від Дія. Тобі потрібно заповнити лише коротку анкету про себе, підписати електронний договір через Дія та твоя карта готова! Усі реквізити картки надійдуть протягом 10 хвилин.

Залишається лише додати її в гаманець GooglePay або ApplePay та поповнити. Номер картки для поповнення прийде в СМС, а повні реквізити рахунку ти завжди зможеш знайти в мобільному додатку. Тепер UnexSmart готова до роботи.

Оформити картку можна з будь-якої точки світу. До речі, з карткою UnexSmart вигідно купувати у закордонних магазинах, адже з нею ти завжди отримаєш вигідний курс валют, а також ліміт на зняття готівки та покупки за кордоном.

UnexSmart – це зручно!

Картки UnexSmart мають “кредитний бін” – саме за цим параметром компанії з оренди авто та деякі сервіси бронювання житла за кордоном визначають, чи підходить картка для надання послуг. А отже, з карткою UnexSmart ти отримаєш потрібний сервіс у будь-якій точці світу без зайвого клопоту.

Rate article
Акції та Знижки
Добавить отзыв